Cruciale redding Jordy leidt eerste overwinning JO12 in

Geschreven door Tim Koman met foto’s van Iris Kaandorp

Jordy verdedigt het goal en behoudt de gelijke stand

Het was weer zover na een kortere zomerstop dan normaal zijn we weer begonnen. De JO12 begon dit seizoen met een kraker tegen Oene. We begonnen vandaag met Gijs centraal achterin, als onze Frenkie de Jong, waardoor Noud doorschoof naar het middenveld. We begonnen met goed voetbal, waarbij de opbouw vanuit Gijs de basis was. Wanneer dit niet lukte zochten we de lange bal. Dit resulteerde wel in kansen, maar nog niet in doelpunten. Het eerste doelpunt van de wedstrijd viel aan de andere kant. Tijdens een heuse scrimmage belandde de bal helaas achter Jordy, 0-1. Ondanks deze achterstand gingen we fanatiek het tweede kwart in. Wij bleven aanvallen. Na een diepe bal controleerde Marlieke de bal, kapte haar directe tegenstander uit en gaf een mooie bal op Noud die perfect afwerkte, 1-1. Noud zorgde kort daarna ook voor de 2-1. Tien meter voor de goal won hij een luchtduel van zijn directe tegenstander en werkte koelbloedig af. Met de 2-1 op het scorebord gingen we rusten.

In de rust werd de opstelling omgegooid. Gijs ging naar de spits en Noud zakte een linie terug. We gingen met volle moed de tweede helft in. Het derde kwart was voor Oene. Zij begonnen erg sterk en hadden de meeste en beste kansen. Jordy kon zich onderscheiden met een paar goede reddingen, helaas voor ons scoorde Oene in de laatste seconde van het derde kwart de gelijkmaker. Na de aanmoedigingen van de trainer gingen wij vol voor de winst. De eerste kans was echter voor Oene, nadat Dex een tik had gehad en even moest wisselen. Dit goede schot werd echter prachtig uit de hoek getikt door Jordy. Deze redding bleek cruciaal te zijn. Uit de tegenaanval kregen wij een corner die door Merle perfect op het hoofd van Noud werd gelegd. De hattrick compleet en 3-2 voor Vaassen. Oene bleef het ons moeilijk maken maar na een counter uit het boekje scoorde Dex op aangeven van Gijs de 4-2. Hiermee was het verzet van Oene gebroken en de eerste overwinning van de JO12 een feit. Volgende week gaan we voor de tweede overwinning uit bij ZAC in Zwolle.

Vaassen JO12-1 tegen Oene JO12-1

  • 0-1 speler Oene
  • 1-1 Noud (assist Marlieke)
  • 2-1 Noud
  • Ruststand 2-1
  • 2-2 speler Oene
  • 3-2 Noud (assist Merle) (hattrick)
  • 4-2 Dex (assist Gijs)
  • Eindstand 4-2
Noud scoort een hattrick!
Dex maakt er 4-2 van Vaassen. Vaassen op veilige voorsprong

Geef een antwoord