Het gouden ei!

  • Bericht auteur:

In het weekend van 13 maart jl. hebben de Bestuursleden van SV Vaassen samen met de hulp van Iris, Gemma en Jose bij het uitdelen op zaterdagochtend bij de jeugd, persoonlijk aan alle leden van SV Vaassen als dank voor hun lidmaatschap een presentje overhandigd. Na het uitdelen kon de zoektocht naar het Gouden Ei beginnen en al snel kwamen de eerste meldingen binnen. In de chocolade eieren zaten in totaal 10 kleine gouden eitjes verstopt. Hiervan zijn er uiteindelijk 7 teruggevonden. Samen met een aantal juryleden zijn de ingezonden foto’s beoordeeld en zijn de winnaars vastgesteld. Helaas heeft de jury ook een aantal ingezonden foto’s van Karamel kleurige eieren moeten afkeuren. Dit was natuurlijk geen leuke boodschap voor degene die deze foto had ingestuurd!! 

De winnaars van de zoektocht naar het Gouden Ei zijn:

Jeugd:

  1. Elin Berkhoff
  2. Joelle Meijer
  3. Tobias Koetsier

Zij hebben een groot chocolade Ei gekregen gemaakt door Bakkerij Hagen.

Senioren:

  1. Marco Nimani
  2. Richard Berkhoff
  3. Jerremy Meijer
  4. Lammert Buunk

Zij hebben een borrelpakketje ontvangen gemaakt door Marcel’s Kaas.

Geef een antwoord