Maak kennis met onze nieuwe assistent trainer!

  • Bericht auteur:

S.V. Vaassen heeft zich voor het seizoen 2021/2022 versterkt met Marvin Dolion (43).

Marvin Dolion zal aankomend seizoen de staf van S.V. Vaassen 1 komen versterken als assistent-trainer. In het dagelijkse leven begeleidt Marvin jonge kinderen tussen de 15-19 jaar. Hij helpt ze met hun studie, helpt ze zoeken naar een woning en probeert structuur te geven in het leven.

Marvin Dolion in het seizoen 2003 – 2004 bij O.F.C. Kickers.

Als linkerverdediger heeft Marvin professioneel voetbal gespeeld in o.a. Portugal, Duitsland (FC Kickers Offenbach) en Nederland (NAC Breda, FC Dordrecht, RKC Waalwijk, SC Cambuur). Hij komt over van Robur et Velocitas.

Mijn doel is om Fethi, die nu de rol als hoofdtrainer van de selectie vervult, op te volgen.

Marvin Dolion

Hieronder een uitgebreid kennismakingsinterview met Marvin:

S.V. Vaassen geeft Marvin de mogelijkheid om zich verder te ontwikkelen als assistent-trainer. Wij wensen hem hierbij veel succes en plezier aankomend seizoen!

De selectie staf

Next-up is een interview met Joe Dolion onze nieuwe centrale verdediger. Hierover snel meer! 💙🤍

Geef een antwoord