Maak kennis met onze nieuwe centrale verdediger!

  • Bericht auteur:

S.V. Vaassen heeft zich voor het seizoen 2021/2022 versterkt met Joe Dolion (18).

Joe Dolion ruilt zijn roodwit Apeldoornse tenue van Robur et Velocitas in voor het blauwwit van S.V. Vaassen. Hij volgt een opleiding internationale handel aan het ROC Aventus. Wat zijn toekomst plannen zijn, weet Joe nog niet precies, maar hij zou graag wat voor zichzelf willen beginnen.

Joe in duel met Leon, tijdens de onderlinge partijen met de o27 selectiespelers van 1 en 2

Zijn idool is Ronaldinho, niet omdat hij op zijn plek speelt, maar omdat het een mooie speler is om naar te kijken!

Naast zijn studie zit Joe niet stil, hij heeft namelijk 3 bijbanen! Hij heeft gekozen om volgend seizoen uit te komen bij S.V. Vaassen omdat hij zichzelf graag verder wil ontwikkelen, beter worden en is erg belangstellend wat hem allemaal te wachten staat.

Hieronder een uitgebreid kennismakingsinterview met Joe:

Wij kijken uit naar volgend seizoen en zijn blij dat jij onderdeel uit gaat maken van onze selectie! 💙🤍

De selectie staf

Geef een antwoord