Maak kennis met onze nieuwe centrale verdediger!

  • Bericht auteur:

S.V. Vaassen heeft zich voor het seizoen 2021/2022 versterkt met Brian André (19).

Na een jaar gestopt te zijn met voetballen in verband met zijn studie rechtsgeleerdheid, aan de Radboud Universiteit in Nijmegen, begon het bij Brian toch weer te kriebelen. De 19 jarige centrale verdediger komt aankomend seizoen bij S.V. Vaassen voetballen!

Brian tijdens de onderlinge partijen met de o27 selectiespelers van 1 en 2, vastgelegd door Cynthia Toorn van Vaassen Actief

Brian is werkzaam bij de Albert Heijn als teamleider. Hij beheert over leiding gevende skills die hij ook in het veld laat zien tijdens de onderlinge partijen op zondag. Vanuit de positie die hij bespeelt, heeft hij veel overzicht op het veld, zijn sterke kant ligt bij het verdedigende aspect.

In het verleden speelde Brian voor ZVV, WSV en Robur et Velocitas uit Apeldoorn. Hieronder een uitgebreid kennismakingsinterview met Brian:

Wij wensen Brian veel succes bij S.V. Vaassen en zijn blij dat hij onze selectie komt versterken!

De selectie staf

Next-up is een interview met Marvin Dolion onze nieuwe assistent trainer. Hierover snel meer! 💙🤍

Geef een antwoord