Maak kennis met onze nieuwe keeper!

  • Bericht auteur:

S.V. Vaassen heeft zich voor het seizoen 2021/2022 versterkt met Jordi Steenbergen (20).

Via keeperstrainer Kevin Swarthoff kwam Jordi in contact met Vaassen en na een aantal goede gesprekken hakte de doelman de knoop door. Jordi Steenbergen doorliep zijn gehele jeugdopleiding bij WSV Apeldoorn, met enkele uitstapjes bij FC Twente, Vitesse en de KNVB. Vorig seizoen kwam Jordi uit als keeper in de hoofdmacht van AGOVV, maar aankomend seizoen gaat hij de strijd aan met Twan voor een plek onder de lat.

Welkom Jordi, wij zijn blij dat je hebt gekozen om voor ons uit te komen volgend seizoen! Veel succes gewenst onder de lat, op naar vele clean sheets!

De selectie staf

Zie hieronder een uitgebreid interview met onze nieuwe doelman Jordi.

Next-up is een interview met Aaron Muteba Beya onze nieuwe opkomende back. Hierover snel meer! 💙🤍

Geef een reactie