Gratis lidmaatschap jeugd onder 8

Hé enthousiasteling! Ben jij 4, 5, 6 of 7 jaar en wil je kennis maken met voetbal? Lees dan verder!

4, 5 of 6 jaar?

Bij S.V. Vaassen trainen de MiniFassy’s, gedurende het voetbalseizoen, elke zaterdag van 10 t/m 11 uur. Met meerdere trainers leggen we de focus op “Plezier en vooruitgang met ieder balcontact!” Zo kan onze jongste jeugd in een veilige omgeving kennis maken met het voetbalspel.

7 jaar?

Bij S.V. Vaassen traint de JO7, gedurende het voetbalseizoen, elke donderdagavond. Daarbij worden er op zaterdagen wedstrijden gespeeld. Dit zijn korte partijen, in toernooivorm, van 4 versus 4. Zo wennen ze geleidelijk aan spelen tegen andere kinderen. 

Kom vrijblijvend meedoen!

Ieder kind mag bij S.V. Vaassen vrijblijvend komen meedoen bij activiteiten en trainingen. Direct lid worden is daarvoor niet nodig. Mocht je lid worden, dan blijf je gratis lid tot je achtste verjaardag.

Update: Seizoen 2022-2023 is afgelopen, maar de voorbereidingen voor seizoen 2023-2024 zijn in volle gang! Door je informatie hieronder achter te laten, brengen we je op de hoogte zodra jij kan komen trainen, of mee kan komen doen bij andere leuke evenementen bij S.V. Vaassen zoals:

  • Glow in the Dark voetbal
  • Voetbalmiddag in de herfstvakantie
  • Sinterklaasviering
  • Zaalvoetbal in de koudere maanden
  • ’t Oliebollentoernooi
  • Zwemmen met de voetbal
  • Paseieren zoeken
  • Voetbal- (slaap)festijn
  • …en nog veel meer!

Vul het formulier hieronder in. Maak vrijblijvend kennis met S.V. Vaassen. Dè voetbalclub van Vaassen sinds 1920!