Oud jeugdspeler keert terug

  • Bericht auteur:


Met de komst van Seqoia Latupeirissa (26 jaar) is er wederom een oud jeugdspeler die op het blauw-witte nest terugkeert waar het ooit is begonnen. Seqoia is een aantal jaar geleden gestopt met veldvoetbal, maar geeft aan nooit echt het veldvoetbal te kunnen afsluiten. Toen een collega van hem weer het veldvoetbal ging oppakken, begon het enorm te kriebelen om ook de klossen weer uit de kast te pakken.
Als barber knipt Seqoia diverse mensen van dinsdag t/m zaterdag, zo kwam hij ook selectiespeler Leon Dekic tegen. Het balletje is zo gaan rollen en na een gesprek met het bestuur en de hoofdtrainer, was het voor Seqoia duidelijk: SV Vaassen weer helpen de weg omhoog in te zetten. Seqoia is een vleugelspeler en kan zowel links- als rechtsbuiten spelen.
Het bestuur heet Seqoia welkom en wenst hem heel veel succes!

(op de andere foto’s staan ook de eerder aangekondigde Tahir en Ufuk)

Geef een reactie