Nieuwe stoelen in de tribune voorzien met de namen van hun sponsoren!

  • Bericht auteur:

Afgelopen woensdag 7 februari heeft TAS stadionreclame de nieuwe Tribunestoelen voorzien van de sponsor badges. 100 nieuwe stoelen, gesponsord door leden en bedrijven die graag hun naam op een of meerdere stoelen willen presenteren op de tribune langs het prachtige hoofdveld van SV Vaassen.

Vanaf de start verliep de actie fantastisch en zijn de stoelen in korte tijd allemaal “verkocht”.

Nu dat de badges met naam of logo van de sponsor gemonteerd zijn is het resultaat echt prachtig geworden en zijn wij als SV Vaassen blij dat er weer een project, dat leidt tot een nog mooier sportcomplex, afgerond is.

Voor degene die goed kijken: Zij zullen zien dat de witte stoelen in de tribune de letters SVV vormen.

De sponsorcommissie en het Bestuur wil alle sponsoren heel hartelijk bedanken voor hun steun en vertrouwen. Binnenkort krijgen alle stoel-sponsoren een uitnodiging om de officiële opening bij te kunnen wonen en om natuurlijk plaats te kunnen nemen op de eigen stoel(en).

Bestuur SV Vaassen

Geef een reactie