“Volgende aanwinst 1e elftal”

  • Bericht auteur:

Met de komst van Moreno Schoenmakers (27 jaar) is de volgende (aanvallende) versterking binnen. Moreno is een fysiek sterke spits en heeft bewezen goals te kunnen maken. Na de komst van Ismar en Rachid (waarmee bij samenspeelde bij Apeldoornse Boys) en een gesprek met oud-teamgenoot Hakan Soykan (samengespeeld bij Agovv), ging Moreno het gesprek met het bestuur aan.
Moreno geeft aan dat het goede gevoel en de enthousiaste mensen met wie hij gesproken had, de doorslag hebben gegeven.

“Ik wil hier graag laten zien wat mijn kwaliteiten zijn, een goed aanspeelpunt voorin zijn die goals kan maken. De club gaf aan aanvallend niet breed te zitten, ik wil hier graag vlammen en mijn steentje bijdragen”.
Moreno speelde voorheen bij WSV, Agovv en Apeldoornse Boys.
Het bestuur heet Moreno welkom en wenst hem heel veel succes.

Geef een reactie