Digitale “Voetbal & Fitness Training” | Vaassen 1

Mirle, assistent fysiotherapeut en sportverzorgster bij de FC Twente / Heracles Academie heeft dinsdagavond de selectie voorzien van een digitale “Voetbal & Fitness Training”. Een prachtig alternatief om de conditie op peil te houden nu door de maatregelen het trainen in groepsverband op Sportpark de Kouwenaar niet mogelijk is.

De selectiespelers en staf werden uitgedaagd om verschillende fitnessoefeningen te doen om de conditie, lenigheid en balans te verbeteren. Hierbij werd doorlopend de bal gebruikt. Enkele voorbeelden hiervan zijn: planken en de bal aantikken met de hand, V-zits waarbij de bal voorbij de knieën gebracht moet worden en het balanceren met de bal op de voet.

Van harte bedankt voor het verzorgen van de training Mirle!

Selectiespelers en -staf
Presentatie Mirle

De selectie zwaait uit en meneer van Dongen doet expres dwars ;P!

Geef een reactie