Actie S.V. Vaassen & Veluwse Streekproducten

Wederom slaat de vereniging de handen ineen met een lokale ondernemer in de vorm van een win-win actie. Hierbij gaat een deel van de opbrengst naar de club. Ditmaal met Veluwse Streekproducten. Een lokale onderneming met lokale Veluwse producten. Gezamenlijk zijn er, met deze producten, pakketten samengesteld. Onder de tekst vind je pakket A tot K. Er zit ongetwijfeld iets lekkers tussen voor jou.

Laat ons weten wat je graag wilt via:

  1. De S.V. Vaassen jeugdleden deze hebben bestelformulieren mee;
  2. WhatsApp-bericht naar Iris Kaandorp of Marjolein Winkelaar;
  3. Of contact@svvaassen.nl

Vertel ons in ieder geval je naam, welke pakketten je graag wilt, je adres zodat we (max. tussen Apeldoorn en Heerde) kunnen brengen als je het niet kunt afhalen en je contactgegevens. Dan zorgen we dat het 12 maart met de S.V. Vaassen Doe dag klaarstaat op de club!

Geef een reactie