Vrijwilligers en jeugd wensen de bewoners van de Speulbrink met heerlijke cupcakes Fijne Feestdagen

Afgelopen zaterdagochtend is een delegatie van de vereniging, geleid door Wouter van Lent en Iris Kaandorp, bij de Speulbrink langs geweest om de bewoners te verrassen met heerlijke cupcakes. Met de cupcakes wensten zij de bewoners namens S.V. Vaassen Fijne Feestdagen.

De cupcakes zijn door een groepje vrijwilligers van onze activiteitencommissie, met de hulp van enkele jeugdspelers, gebakken. In totaal bakten zij 250 cupcakes, waarvan 150 vanille en 100 chocolade, welke ook nog eens prachtig werden versierd met glazuur, glamour mix en decoratie hartjes.

Henriette Schurink en dhr. Braakman namen de cupcakes namens de Speulbrink in ontvangst. De bewoners van de Speulbrink zijn erg dankbaar voor het mooie, vrijwillige gebaar.

Applausje voor alle vrijwilligers en jeugdspelers die hebben meegebakken!

Geef een reactie